Sylwester w gronie najbliższych, czyli jak zakończyć 2020 rok w domu

Kraj Moda

Każdy z nas zgodzi się, że ten rok był wyjątkowy, niestety w negatywnym tego słowa znaczenia. Obecna sytuacja wpłynęła mocno na nasze życie, wszystko jest inne niż zwykle. Tak samo będzie z tegorocznym sylwestrem. Większość z nas jest przyzwyczajona do celebrowania go hucznie, na dużych imprezach. Zgodnie z nowymi obostrzeniami w tym roku jest to niemożliwe, więc każdy z nas musi zostać na ten czas w domu w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół.
Poniżej znajduje się kilka pomysłów jak pomimo tego, pozytywnie pożegnać ubiegający rok
Wirtualne wydarzenia
Co roku w telewizji, albo w internecie można obejrzeć transmisję z dużych imprez sylwestrowych, dla osób, które nie mogą lub nie chcą być na miejscu. Szczególnie w tym roku warto skorzystać z takich możliwości i przenieść imprezę do swojego domu. Tańce w tym przypadku są zdecydowanie wskazane, nawet jeśli nie mamy z kim tańczyć.
Domowe karaoke
Karaoke to częsta zabawa na różnych imprezach, którą z powodzeniem można przenieść do domu i wcale nie potrzeba do niej ogromnych umiejętności muzycznych. Liczy się tylko dobra zabawa.
Spokojne pożegnanie roku
Sylwester w domu nie wszystkim musi się źle kojarzyć. Co roku wolałeś/aś zostać pod ciepłym kocem, ale głupio było Ci odmówić znajomym wyciągającym cię na imprezy? Jeśli tak, to w tym roku masz okazję zrobić to na co masz ochotę. Możesz zorganizować sobie całonocny maraton filmów, naszykować przekąski lub w ogóle sylwestra nie obchodzić. Wybór należy w 100% do Ciebie.
Planszówki
Ten częsty element wszelkich domówek świetnie sprawdzi się również w sylwestra. Planszówki to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do spędzenia czasu z najbliższymi, rozmowy i oderwanie się od urządzeń elektronicznych do których jesteśmy tak bardzo przywiązani.
Impreza online
Jeśli lubisz spędzać sylwestra w dużym gronie znajomych, to świetnym pomysłem może być impreza na wideokonferencji. Można ustalić dress code, muzykę, a czas przeznaczyć na rozmowy, gry lub tańce. Na pewno nie zastąpi to bezpośredniego kontaktu, ale pozwoli na namiastkę normalności.
Mini impreza tematyczna
Jako temat można przyjąć daną epokę, kulturę innego kraju lub cokolwiek przyjdzie nam do głowy. Zorganizujmy odpowiednie stroje, jedzenie i muzykę. Taka impreza jak najbardziej ma sens również w bardzo małym gronie i jest zdecydowanie łatwiejsza do zorganizowania.
Ten sylwester na pewno będzie inny, lecz wcale nie musi być gorszy. Jeśli dobrze zorganizujemy czas, to nic nie staje nam na drodze do dobrej zabawy.